Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) için belirtilen kullanım koşulları, sitenin tamamının sağ alt köşesine belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir.

İçeriğimizde yer alan önerilerinin bir kısmının ticari özelliği olabilir. Ticari kaynak sağlayan servisler için yaptığım öneriler tamamen servisin kalitesiyle orantılıdır. Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr)’de bulunan içeriklerin tamamı kişisel fikirlerden oluşmaktadır. Bu yüzden yer alan içeriklerde bulunan öneriler, kesinlikle yönlendirme olarak algılanmamalıdır.

Yapılan her yorumun sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Yapılan yorumların insani değerlere aykırı olmaması gerekmektedir. Değerlere aykırı içerikteki yorumların fark edilmeden onay görmesi durumunda bizi iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla uyarabilirsiniz.

Mail yoluyla yapılan bilgilendirme, yasaların belirlemiş olduğu kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kullanıcı mail aboneliğini kendi isteğiyle ikinci bir onayla gerçekleştirebilir. Her mailde abonelikten çıkış için gerekli yönlendirmeler bulunmaktadır.

Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

İçerik hakkı

Bütün içerik Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr)’e aittir. Konular tıklanabilir yönlendirme(link) bulunacak şekilde, izin almadan farklı sitelerde kullanılabilir. İlgili bağlantılar kesinlikle net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Konuların değiştirilerek farklı sitelerde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bu koşulların ihlalini önlemek amacıyla Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) içeriğini yasal olarak korumaya almaktadır.

Sitemizin belirli alanlarında görsel veya yazılı olarak bulunan Google ve Youtube ibareleri Google INC’in ticari markalarıdır.

Sorumluluk Reddi

Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) web sitesinde, benim veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında bilgi ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr)’ye ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) yöneticileri ve içerik sağlayıcıları sorumlu değildir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve(veya) bilgisayar virüsü ve(veya) hat ve(veya) sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) sorumlu tutulamaz.

Sitemizde ki komutlar öneri niteliğinde olup herhangi bir sistemin çalışmasını aksatmasında ki yaşanılacak hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimi açıkça belirtirim.

Ziyaretçilerin zaman zaman bu gizlilik politikasını gözden geçirmesi gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı veya hiçbir sebep göstermeksizin istediği an bu gizlilik politikasında değişiklik, düzeltme, güncelleme, ilave ve/veya çıkartma ya da her türlü başka değişikliği gerçekleştirme hakkını saklı tutar.