Mert Karakulak (mertkarakulak.com.tr) olarak, ilgi ve konu odağım olan özellikle Bilişim Teknolojileri alanında olan kişiler ve şirketlerin takibindeyim. Bu alan üzerinden tanıtım yapmak adına uygun bir okuyucu ve ortam kitlesine sahip olarak, güncel hazırladığım makaleleri ve değerlendirmeleri ile okuyucularımın bilgi ihtiyacını karşılamakta olup, onların konu hakkında pekiştiriyor oluyorum.

Şirketinizi, hizmetinizi veya bir ürününüzü tanıtmak için web sitemde bulunan yan menüde yer alan görmüş olduğunuz sponsorlar bölümüne sponsor olabilirsiniz, ya da aşağıda belirttiğim detaylar ile tanıtım yazısı reklam türünü seçebilirsiniz.


Tanıtım Yazısı

Belirli süreler de tanıtım yazısı alıyor olup, alma koşullarımı aşağıda belirtiyorum:

Tanıtımınızı yapacak olduğunuz web siteniz, veya ürünleriniz hakkında olup, konu ise teknoloji içeriğine sahip olmalı veya ilgili belirttiğim konu içeriğine benzerlik göstermelidir. Hazırladığınız içeriğinizin bahsetmiş olduğum koşullara uyup uymadığından emin değilseniz eğer benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz, birlikte bu konuyu netleştirebiliriz.


Söz konusu tanıtım web sitede her zaman varlığını sürdürecek olup, hiçbir zaman silinmeyecek ve daimi bir backlink sağlayacaktır.
Yazınızın uzunluğu konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.
Yazınızda 2 ya da istisnai durumlarda 3 link çıkışına müsaade ediyorum.
Yazınızı dilerseniz siz yazabilir, dilerseniz de herhangi bir ilave ücret ödemeden tarafıma da yazdırabilirsiniz.
İstediğiniz kadar kadar görsel ile içeriğinizi zenginleştirebilirsiniz.


Mertkarakulak.com.tr ile reklam işbirliği yapmak ve fiyatları görüşmek için iletişim bölümünden gönül rahatlığı ile bana yazabilirsiniz.